K obrovskej tragédií malo dôjsť v Košiciach na známoch sídlisku Luník IX v stredu v skorých ranných hodinách. 18-ročná Alžbeta mala porodiť údajne mŕtveho chlapčeka, ktorého sa v panike rozhodla vyhodiť z balkóna na druhom poschodí. Prípad rieši polícia.

Hrozná tragédia sa mala udiať v stredu v skorých ranných hodinách na neslávne známom košickom sídlisku Luník IX. Len 18-ročná Alžbeta mala v tichosti porodiť v byte chlapčeka, ktorý ale podľa všetkého nemal javiť známky života. Viac k smutnému prípadu vyzradil jej partner a otec (18) dieťatka.

Neoznámila nám, že jej bolo zle. Nikto doma nevedel, že porodila, ani nevolala o pomoc. Ak by nám aspoň niečo povedala, hneď by sme privolali záchranku a išli do nemocnice,“ uviedol pre Nový Čas. Alžbeta mala byť približne v 8. mesiaci, keď k domácemu pôrodu došlo v čase, kedy všetci doma spali. Dodal, že bábätko sa zrejme narodilo nehybné a žena tak v šoku spravila čosi nečakané.

Podľa slov smutnej rodiny mala chlapčeka údajne vyhodiť z balkóna na 2. poschodí: “Dieťatko sa zrejme už narodilo nehybné a nevedela, čo má robiť. Bola a stále je v šoku, bála sa. Dieťa nakoniec zobrali zdravotníci. Prežívame to ťažko, ale musíme ísť ďalej,” dodal otec. Prípad už vyšetruje polícia, čo potvrdila hovorkyňa Jana Mésarová. Tá bola spolu so záchrankou privolaná až ráno, keď sa o incidente dozvedela najbližšia rodina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/bald and bankrupt, Facebook/Polícia Slovenskej republiky