Pred niekoľkými hodinami došlo na východe Slovenska k obrovskej tragédii. O život prišlo len 17-ročné dievča, ktoré bolo dobodané a na mieste podľahlo vážnym zraneniam. Polícia už stihla dolapiť páchateľa, ktorého zatkli neďaleko miesta činu. Na povrch vyplávali ďalšie zarážajúce skutočnosti.

V nedeľu ráno došlo na Spiši k roztržke, ktorá sa, bohužiaľ, skončila tragédiou. Ako informovala na sociálnej sieti košická polícia, v dome bolo nájdené telo len 17-ročnej dievčiny bez známok života. Súdny znalec uviedol, že sa jedná o násilnú smrť zavinenú cudzou osobou.

Podozrivého pritom muži zákona dochytili neďaleko miesta činu s následným vykonaním potrebných procesných úkonov. Zároveň bola nariadená súdna pitva mladého dievčaťa. Portál televízie Markíza krátko na to odhalil, že 17-ročnú Marcelu, ktorá bola navyše v 6. mesiaci tehotenstva, mal dobodať jej vlastný priateľ (19). Pred vraždou mali najprv všetci spoločne popíjať, no neskôr došlo k hádke i bitke.

Sused Gustáv, ktorý do domu v čase incidentu vošiel, priblížil, že priateľ bil svoju družku palicou, no keď ho v čine zastavil, mladík ušiel. Na zemi ostala obrovská kaluž krvi. Otec zavraždenej Marcely dodal, že motívom skutku mala byť žiarlivosť: „Bol žiarlivý, ona sa nemohla s nikým rozprávať. Keď to urobil, nech si to odpyká. Ale aj ona bola vinovatá,“ zamýšľa sa. Marcelina sestra však vyniesla nad páchateľom tvrdší verdikt: „Želám mu, aby v base zomrel. Tak ako moja sestra,“ uviedla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj│ Foto: FB/Polícia SR – Košický kraj, tvnoviny.sk