Televízia Markíza prijala len pred okamihom veľmi smutnú správu. Na výrobe obľúbenej reality šou Love Island spolupracoval aj mladý, len 34-ročný Lukáš, ktorý režisérsky zastrešoval reláciu Love Island Extra. Počas dovolenky však náhle prišiel o život pred zrakom svojho 6-ročného synčeka.

Vo veku 34 rokov náhle odišiel mladý režisér Lukáš. Markizák, ktorý sa podieľal na tvorbe špeciálneho obsahu relácie Love Island Extra, zahynul počas dovolenky v rakúskych Alpách, a to rovno pred očami svojho 6-ročného synčeka, kde sa utopil v jazere. Smutnú novinu potvrdil na sociálnej sieti aj moderátor Vojtěch Drahokoupil.

Bohužiaľ, nás veľmi predčasne opustil režisér, kamarát, ale hlavne veľmi dobrý človek! Spoločne so Sašou Gachulincovou sme pod jeho taktovkou natáčali Love Island Extra a boli to nádherné dva mesiace plné smiechu, inšpirácie, ale hlavne priateľstva! Sakra, prečo si tu nebol dlhšie, kámo!” napísal zarmútene. O strate kamaráta a kolegu prehovorila pred fanúšikmi aj Saša Gachulincová.

Ťažko sa hľadajú slová a dupľovane ťažšie sa píšu. Náš drahý kamoš, kolega, náš drahý Kopejtko tragicky zahynul a zostal po ňom krásny malý 6-ročný synček Maty. Opatruj nás všetkých zhora,” napísala. Na internete sa zároveň vytvorila finančná zbierka, ktorá by pomohla zarmútenej vdove a jej synovi Matymu preklenúť náročné obdobie. “Vyzbieraná podpora bude využitá na náklady spojené s Matyho školou, do ktorej od septembra prvýkrát nastupuje a na jeho krúžky, ktoré mu doposiaľ tato, samozrejme, platil. A v neposlednom rade tiež na pomoc jeho mame, ktorá bude na výchovu a všetko platenie teraz sama,” objasnila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/sashagachul, vojta_d_official