K obrovskej tragédii došlo v Poľsku v Štetíne v poobedných hodinách. 38-ročná matka mala nechtiac zabudnúť v aute svojho 1,5-ročného synčeka Szymeka. Jeho telíčko sa po objavení na sedadle auta privolaným záchranárom už, bohužiaľ, nepodarilo oživiť. 

V severozápadnej časti Poľska v meste Štetín došlo v stredu k obrovskej tragédii. Podľa informácií portálu Wiadomosci sa 38-ročná matka ponáhľala do práce, pričom svoje dve staršie deti odviezla do škôlky. Len 1,5-ročného synčeka Szymeka však omylom zabudla na sedadle v aute.

Poobede po skončení pracovnej doby o 16-tej hodine nasadla opäť do vozidla, aby išla pre deti do škôlky. Keď ale dorazila do jaslí, zistila, že jej synček tam v ten deň vôbec nebol. Zhrozená žena dobehla k vozidlu a až v tej chvíli si všimla na zadnom sedadle svojho chlapčeka, ktorý tak bol celý deň zavretý v horúcom aute. V meste Štetín sa teplota v stredu pohybovala okolo 27 stupňov.

K jeho telíčku boli okamžite privolaní záchranári, no tí už, bohužiaľ, Szymekovi pomôcť nedokázali. Matke aj ostatným rodinným príslušníkom musela byť privolaná pomoc psychológa. Tragickým prípadom sa aktuálne zaoberá polícia a dostal sa pred súd.

Polícia opakovane varuje rodičov, aby svoje deti, starších príbuzných ani domácich miláčikov nenechávali počas horúcich dní v aute a kontrolovali pri opustení vozidla zadné sedadlá. Nedávno zarmútila fanúšikov aj smrť mladučkej Miss, ktorá nečakane zomrela po banálnej operácii.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: mf24.pl, wiadomosci.wp.pl │ Foto: Unsplash