V rodine známej slovenskej kapely prežívajú veľmi ťažké chvíle. Po nedávnom pohrebe kráľa rómskych piesní museli na druhý svet odprevadiť aj 45-ročného synovca Igora Kmeťa. Hudobníci zo skupiny Kmeťoband sa poslednej rozlúčky zúčastnili aj tentokrát.

Igor Kmeťo mladší aj starší prežívajú v týchto týždňoch mimoriadne náročné chvíle. Len v piatok sa rozlúčili na pohrebe s kráľom rómskych piesní Kamilom Polakovičom. Už v pondelok však podľa informácií Plusky odprevádzali na večný odpočinok aj ďalšieho člena rodiny.

Pohreb museli vystrojiť 45-ročnému Vincentovi Kmeťovi, ktorý bol synovcom Igora Kmeťa staršieho. Kmeťova švagriná Zdenka Kmeťová tak pochovala po svojom manželovi tretie dieťa, ktorého familiárne prezývali Maco. Vincent za sebou zanechal okrem smútiacej mamy aj dve dcéry a vnúčatá.

Igor Kmeťo mladší napísal pred pár dňami na sociálnej sieti smutný odkaz: „Dnes bol deň 16.8. a ja som ráno dostal dve správy. Jedna, že nás opustil môj bratranec Maco a druhá, že odišiel môj dobrý priateľ, ktorého som bral ako svoju rodinu. Niekedy sa ani nedá vyjadriť ten pocit, ktorý zviera v srdci a nedokážete ani pochopiť, či je to vôbec pravda,“ uviedol a vyjadril rodine úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Igor Kmeťo ml.