K obrovskej tragédii došlo v ruskom hokeji len pred niekoľkými dňami. Priamo na tréningu zasiahol puk mladého Vsevoloda, ktorého museli záchranári na ľade oživovať. Hoci bola resuscitácia úspešná, 14-ročný chlapec zomrel po prevoze do nemocnice.

Len 14-ročný Vsevolod Malkov bol hráčom ruského hokejového tímu SKA Petrohrad. Ako však informuje stránka Sport24, počas štvrtkového nácviku došlo k obrovskej tragédii. Chlapca rovno na tréningu zasiahol nešťastne puk do hrude.

Ako zachytáva video, mladý obranca po údere ostane ležať na ľade a k hráčovi okamžite pribehne tím zdravotníkov, ktorí sa ho snažia oživiť. Hoci sa napokon resuscitácia podarila, incident nemal šťastný koniec. Vsevolod Malkov skonal po prevoze do nemocnice.

Samotný klub je zo smrti hráča zdrvený a vo vyjadrení vyslovil úprimnú sústrasť zroneným rodičom. “Hokejový klub SKA vyjadruje hlbokú sústrasť rodičom, príbuzným a priateľom Vsevolodu. Klub poskytne všetku potrebnú pomoc rodine zosnulého, vykoná tiež interné vyšetrovanie všetkých okolností incidentu,” napísal. O život prišiel aj 27-ročný Slovák, ktorý vrazil na aute do betónového stĺpa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  sport24.ru │ Foto: Twitter, YT/Pravda Report