Zo slovenského futbalu dorazila smutná správa. Pri dopravnej nehode spred pár dní prišiel o život mladý, len 18-ročný reprezentant. Talentovaný športovec sedel za volantom vozidla, ktoré začalo po náraze do stromu horieť, pričom zraneniam na mieste podľahol. 

Len nedávno došlo k tragickej dopravnej nehode medzi Levicami a obcou Dolná Seč. Podľa informácií nitrianskej polície mladý vodič Volkswagenu Scirocco pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy schopnostiam, poveternostným podmienkam, ako aj stavu vozovky. Po prechode do protismeru narazil do stromu, pričom vozidlo začalo horieť.

Len 18-ročný vodič zraneniam na mieste podľahol. Ako zverejnil na sociálnej sieti futbalový klub FC ŠTK 1914 Šamorín, mladík, ktorý prišiel o život, bol ich reprezentant Adrián Nagy. “Smútime: zomrel Adrián Nagy, mladý futbalista ŠTK. Futbalový klub FC ŠTK 1914 Šamorín s hlbokým zármutkom oznamuje, že vo veku osemnásť rokov včera zahynul Adrián Nagy, hráč mládežníckej základne nášho klubu. Zasiahla nás veľmi smutná správa. Mládežnícky hráč nášho klubu Adrián Nagy už nie je medzi nami. Talentovaný futbalista, ktorý bol na hosťovaní z DAC, nás opustil včera po tragickej nehode. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť. Adrián, odpočívaj v pokoji!” odkázali zosnulému športovcovi do neba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/FC ŠTK 1914 Šamorín, Polícia SR – Nitriansky kraj