Slovenský šport zasiahla ďalšia veľmi smutná správa. Vo veku len 42 rokov odišiel do športového neba známy niekdajší slovenský reprezentant, ktorý sa v súčasnosti venoval trénovaniu, no pôsobil aj v tíme našej skvelej lyžiarky.

Len 42-ročný niekdajší reprezentant v lyžovaní Vladimír Kovár vydýchol poslednýkrát, keď malo podľa predbežných informácií dôjsť k jeho zástave srdca. Presná príčina smrti tak nateraz nie je potvrdená. Smutnú udalosť zvestovala na sociálnej sieti Slovenská lyžiarska asociácia.

S hlbokým zármutkom vám oznamujeme, že vo veku 42 rokov včera lyžiarsku obec navždy opustil Vladimír Kovár, bývalý reprezentant SR, tréner zjazdového lyžovania III. kvalifikačného stupňa a člen SLA, ktorý celý život zasvätil lyžovaniu. Hlboká úprimná sústrasť celej rodine a ostatným pozostalým,” napísala.

Vladimír Kovár sa okrem reprezentovania krajiny v lyžovaní venoval aj trénerstvu, posledne pôsobil v juniorskej českej reprezentácií v alpských disciplínach. V minulosti pôsobil aj v servisnom tíme úspešnej lyžiarky Veroniky Velez-Zuzulovej, ktorej sa okrem iného staral aj o lyže. Česť jeho pamiatke. Slovenský šoubiznis zas prišiel pred pár dňami o herca a producenta Andyho Hryca, no aj o legendárneho speváka Roba Kazíka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/SLA │ Foto: FB/Slovenská lyžiarska asociácia – Slovak Ski Association