V okrese Sobrance došlo podľa slov polície k ďalšej tragédii. V noci zo soboty na nedeľu prišiel o život 63-ročný muž, do ktorého narazilo vozidlo. Po náraze ho odhodilo čiastočne na chodník, pričom zranenia boli tak závažné, že im na mieste podľahol.

V noci zo soboty na nedeľu došlo k tragédii na ceste v okrese Sobrance. 63-ročný muž z obce Tibava prišiel o život po zrážke s vozidlom, pričom podľa informácii portálu Noviny mal opakovane vbiehať na cestu pred prichádzajúce autá.

Jeden z vodičov stojaci v protismere na krajnici mal začal trúbiť, aby upozornil ďalšieho prichádzajúceho vodiča z Česka. Ten spomalil, lebo sa domnieval, že ktosi potrebuje pomoc, no odrazu mu do cesty vbehol práve starší muž.

Obeť po náraze odhodilo čiastočne až na chodník, pričom zraneniam na mieste podľahol. Vodičovi polícia po dychovej skúške nezistila prítomnosť alkoholu v krvi. Policajná hovorkyňa Lenka Ivanová uviedla, že momentálne vyšetrujú, či chodec naozaj náhle vošiel na cestu, ale aj to, či tak robil opakovane pred tragédiou. „Včera večer, pravdepodobne svojou vlastnou neopatrnosťou, prišiel o život 63-ročný muž,“ uviedla na sociálnej sieti košická polícia s odporúčaním, aby na seba účastníci premávky dávali pozor. Obeťou nehody sa stal pred pár dňami aj známy slovenský multimilionár.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  │ Foto: FB/Polícia SR – Košický kraj, noviny.sk