V nedeľu došlo k veľkej tragédii na východe Slovenska. V Spišskej Novej Vsi prišla o život len 22-ročná žena, ktorú zrazilo osobné auto. Tragédia je o to smutnejšia, že k nej došlo priamo na priechode pre chodcov. Incident je aktuálne v rukách vyšetrovateľov. 

Ako informuje portál Noviny, v Spišskej Novej Vsi zrazilo len 22-ročnú východniarku osobné vozidlo. Obeť sa v čase nehody nachádzala na priechode pre chodcov, kde ju zachytilo auto. Telo ženy bolo po náraze odhodené niekoľko metrov. Na pomoc jej pribehli privolaní záchranári, ktorí sa ju pokúšali oživovať desiatky minút. Ako uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Mesárová, na mieste nehody sa nenašli žiadne stopy po brzdení.

Vodič bol po tragédii podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Následne mu bol odobratý biologický materiál na zistenie prítomnosti návykových látok. Mladá žena mala podľa predbežných informácií namierené domov, no tam už nikdy nedorazí. Polícia príčinu a okolnosti nešťastia aktuálne naďalej vyšetruje. Pred pár týždňami si na život siahla mladá, len 27-ročná moderátorka, pričom na povrch vyplávali desivé detaily.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.skl │ Foto: Televízia JOJ