Fanúšikovia súťaže X Factor sú v smútku. Jeden z obľúbených mladých hudobníkov totiž prežíva najhoršie chvíle života. Jeho 34-ročná snúbenica sa mala cez víkend stať spevákovou manželkou. Namiesto toho bez akýchkoľvek predošlých zdravotných problémov zomrela.

28-ročný spevák Tom Mann sa v roku 2014 preslávil v populárnej speváckej súťaži X Factor. Počas nej vznikla anglicko-írska chlapčenská kapela Stereo Kicks, v ktorej Mann pôsobil, a napokon v šou skončila na piatom mieste. Spevák žil pritom aj šťastným osobným životom po boku krásnej snúbenice Danielly Hampson a osemmesačného synčeka Bowieho.

Dvojica mala spoločne prežiť nádherný svadobný deň, kedy mali spečatiť lásku svojím “áno”. Namiesto toho však v sobotu došlo k obrovskej tragédii. Ako Tom napísal fanúšikom na sociálnej sieti, jeho milovaná nastávajúca náhle zomrela. “Mal to byť náš najšťastnejší deň v živote a skončil sa zlomeným srdcom. Cítim sa, akoby som vyplakal oceán. Nikdy sme sa nedostali pred oltár, nevymenili si manželské sľuby, netancovali prvý manželský tanec, ale viem, že ty si bola mojím svetom a tým najlepším, čo ma v živote stretlo,” uviedol zdrvene.

Príčina smrti mladej ženy pritom ostáva záhadou, keďže nemala žiadne zdravotné problémy a len nedávno sa zamilovaný pár vrátil z dovolenky na Sardínii. Spevák je zo straty lásky zničený, no odkázal, že pozbiera svoje sily kvôli maličkému Bowiemu, ktorý ho teraz bude potrebovať ešte viac. “Sľubujem, že vychovám nášho Bowieho tak, ako sme vždy chceli. Vždy mu budem pripomínať, aká úžasná bola jeho mamička. Sľubujem, že budeš hrdá,” doplnil dojímavé slová. Pred niekoľkými dňami zomrela aj úspešná zahraničná moderátorka, ktorá smrť ohlásila fanúšikom vopred.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/tommanninsta, YT/Stereo Kicks Argentina, X Factor Global,