Známa seriálová herečka, ktorá sa v našich končinách preslávila úlohou tety v tureckom seriáli Vymenené životy, prežíva veľmi ťažké chvíle. Prišla totiž náhle o svojho 47-ročného syna Sadika, ktorého sama našla ležať nehybne v byte.

Turecká herečka Hümeyra Akbay (72) prežíva v týchto dňoch mimoriadne ťažké chvíle. Hviezda, ktorá sa na našich obrazovkách preslávila úlohou Harunovej tety v obľúbenom seriáli Vymenené životy, totiž prišla o svojho 47-ročného syna Sadika Bigata.

Náhla smrť syna je pre herečku o to horšia, že jeho nehybné telo sama objavila v dome po tom, ako ho navštívila. Ako uvádza denník Hürriyet Daily News, syn sa Akbayovej nehlásil celé dva dni a nebolo možné ho skontaktovať. Napokon sa rozhodla ho ísť pozrieť osobne, no syna našla mŕtveho.

Podľa doposiaľ zistených informácií sa ešte nevie presná príčina smrti, a tak je predčasné špekulovať o tom, či zomrel prirodzenou smrťou alebo následkom nejakej nehody. Pohreb Sadika Bigata sa uskutočnil v stredu, pričom jeho zronenú mamu museli podopierať príbuzní. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://twitter.com/CapaMagMagazine/status/1293230446034264064

Zdroj: hurriyet.com │ Foto: Twitter, YouTube/TV100