Smutná situácia, ktorá si vyžiadala ľudský život sa stala vo Fiľakove. Okoloidúcim a cestujúcim by ani vo sne nenapadlo, že počas čakania na vlak zažijú scénu ako z hororu. Čakanie na idúci vlak si krátime častokrát rôznymi spôsobmi. Mnohí využijú aj služby, ktoré ponúka staničný bufet.

Takúto službu využil aj 57 ročný Fiľakovčan, ktorý sa v miestnom bufete posilnil pivom a dvoma poldecákmi a následne spravil hrozný skutok. Medzitým ako došlo k jeho činu sa bez známky podivného chovania rozprával s cestujúcimi čakajúcimi na rovnaký rýchlik, ktorý prichádzal z Košíc do Zvolena. Starší pán sa následne vybral na koľajnice a predtým, než prišiel vlak si kľakol na zem a prežehnal sa. Čo nasledovalo potom, zasiahlo mnoho prítomných, nakoľko to bol naozaj zdrvujúci pohľad. Jeho telo rozdelil niekoľko tonový vlak na dve polovice.

Samovražednosť sa vyskytuje čoraz častejšie, no samovražda skokom pod vlak je na Slovensku v rebríčku najpreferovanejších. Je naozaj srdcervúce, že toľko pozostalých sa musí teraz trápiť a žiť v smútku pre chybu človeka, ktorá ho stála život.

Zdroj: Youtube, pluska.sk