Vo veľkom Krtíši došlo v sobotu k obrovskej tragédii. Jeden z panelákov sa ocitol v plameňoch, keď požiar prepukol na štvrtom poschodí. 77-ročná dôchodkyňa Ruženka sa snažila pred ohňom ukryť na balkóne, no odtiaľ ju už, bohužiaľ, nedokázali vyslobodiť.

K veľkej tragédii došlo na juhu Slovenska v sobotu v poobedných hodinách. V jednom z panelákov vo Veľkom Krtíši zachvátil byt na štvrtom poschodí požiar. Oheň sa rýchlo šíril aj k ďalším bytom. Vystrašená 77-ročná staršia pani Ruženka utiekla pred plameňmi na balkón. Odtiaľ ju však už hasiči, bohužiaľ, vyslobodiť nedokázali.

Pri požiari došlo k úmrtiu jednej osoby, požiar ohrozil však viacero osôb bývajúcich v bytovom dome. Jedna osoba bola intoxikovaná splodinami, čo si vyžiadalo aj hospitalizáciu,“ potvrdila policajná hovorkyňa Petra Kováčiková pre TV JOJ. O tragickej udalosti prehovorila známa nebohej dôchodkyne, pani Helenka.

Ruženka, je mi to veľmi ľúto, bola si žena s veľkým srdiečkom a veľkou dobrotou, nezabudnem na Teba a budem sa modliť, nech Ti Pán Boh pomáha. Mala som Ťa rada,“ napísala krásne slová. Polícia pritom aktuálne vyšetruje všetky okolnosti, ako aj príčinu vzniku požiaru v paneláku. V piatok prišiel o život 47-ročný pretekár na Donovaloch, ktorý odpadol rovno v cieli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ