Vo Veľkom Šariši došlo v pondelok k ďalšej tragédii, pri ktorej vyhasol ľudský život. Mláda, len 36-ročná žena z Prešova sa stala obeťou zrážky s vlakom na odľahlom mieste, pričom rušňovodič začal núdzovo brzdiť. Žiaľ, smutnému koncu už zabrániť nedokázal. 

V pondelok 12. septembra sa stala vo Veľkom Šariši obrovská tragédia. Ako uverejnili Noviny.sk, len 36-ročná žena prechádzala po odľahlej časti neďaleko vlakového priecestia, keď ju zrazil osobný vlak na trase Prešov – Veľký Šariš.

Rušňovodič sa snažil núdzovo zabrzdiť, no ani to nezabránilo nešťastiu. K situácii sa vyjadrila aj hovorkyňa krajského riaditeľstva policajného zboru Jana Ligdayová: „Žena utrpela pri zrážke s vlakom ťažké zranenia. Na miesto boli privolaní aj záchranári. Pomôcť jej, žiaľ, už nedokázali,“ dodala.

Miesto, kde k incidentu došlo, sa pritom stalo svedkom podobných tragédii i v minulosti. Neďaleko priecestia má byť totiž vyšliapaná cestička pre chodcov, ktorá predstavuje skratku k autobusovej stanici. Obyvateľmi je však považovaná za nebezpečnú kvôli jazdcom na motorkách. Cez víkend prišiel o život neďaleko Rimavskej Soboty aj 21-ročný Dávid.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ