Počas tohtoročného leta prichádza z miestnych jazier a vodných nádrží jedna smutná správa za druhou. Pred niekoľkými hodinami pritom došlo k ďalšej tragédii pri Rimavskej Sobote. V nádrži Teplý Vrch sa mal utopiť len 19-ročný mladík Marek.

Pred pár hodinami malo podľa informácii Noviny.sk dôjsť k ďalšej tragédii pri kúpaní. Vo vodnej nádrži Teplý vrch mal o život prísť len 19-ročný Marek. Mladý muž zmizol pod vodou, z ktorej sa už nevynoril. Na breh ho vyniesli svedkovia incidentu a následne bola k nemu privolaná pomoc.

Kričali, aby sme im prišli pomôcť, že sa topí ich kamarát… Vytiahli ho a potom sme ho vyniesli na breh. Boli tam zdravotníci, a tí začali s oživovaním,“ priblížil okolnosti jeden zo svedkov. Veliteľ zásahu dodal, že oživovanie trvalo približne hodinu, pričom pri akcii sa striedali záchranári a hasiči.

Napriek maximálnej snahe záchranných zložiek sa však, bohužiaľ, Mareka oživiť nepodarilo a lekár musel konštatovať smrť. Mladík z Popradu pritom svoje 19. narodeniny oslávil len pred niekoľkými dňami. Polícia už predbežne vylúčila cudzie zavinenie a nariadila vykonanie pitvy. V susedných Čechách sa taktiež nedávno utopilo v rodinnom bazéne batoľa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ