Ožratý milionár, ktorý sa venuje realitnému trhu, sa počas uplynulého víkendu dopustil fatálneho činu, za ktorý bude niesť následky po celý život. Po strašnom incidente na lodi spôsobil smrť svojmu 11-ročnému synčekovi, kým starší syn skončil v nemocnici.

Počas uplynulého víkendu došlo pri pobreží Kalifornie k hroznej tragédii. Známy mexický milionár Javier Burillo (57), ktorý ako realitný agent postavil bytové komplexy v Mexiku aj USA, sa vybral na výlet 2-motorovým člnom spolu so svojimi dvomi synmi. Do ich desaťmetrovej lode ale odrazu zasiahla veľká vlna, ktorá odhodila chlapcov do vody. Ich otec bol v tom čase pod vplyvom alkoholu a pri snahe zachrániť deti ich nešťastnou náhodou prešiel člnom.

Jeho 11-ročný syn utrpel ťažké zranenia, ktorým, bohužiaľ, podľahol. Starší 27-ročný syn skončil v nemocnici s poriadnymi ranami na nohe, no podľa lekárov by sa z toho mal dostať. Ožratého milionára polícia zatkla jeden deň po tragédii, no podľa informácii ABCnews sa dostal na slobodu po zaplatení kaucie v sume 1 milión dolárov.

Polícia prípad momentálne intenzívne vyšetruje a zisťuje, či chlapec zomrel až po Burillovej manipulácii člnom. V incidente je však práve požitie alkoholu veľmi priťažujúcou okolnosťou, hoci hodnotu promile polícia nezverejnila. Rovnako otáznou je aj rýchlosť, akou viedol milionár svoj čln s deťmi. Teraz napriek obrovskej strate čelí obvineniu z neúmyselného zabitia a riadenia lode pod vplyvom alkoholu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: abcnews.com │ Foto: Twitter, Pixabay, Pexels, YouTube/Los Capitanes HD