Zo športového sveta prišla mimoriadne smutná správa. Vo veku len 27 rokov prišiel o život mladý český hokejista. Hoci nie je príčina smrti potvrdená oficiálne, hovorí sa o údajnej samovražde. Z náhleho odchodu športovca je zdrvený aj český klub HC Motor České Budejovice.

Len 27-ročný český hokejista Tomáš Prokop zomrel v nedeľu za tragických okolností. O jeho náhlej smrti informuje portál HC Motor a rovnako klub HC Motor České Budejovice na sociálnej sieti: „Sú správy, ktoré nám trhajú srdce. Odpočívaj v pokoji, Tomi.

Odchovanec klubu a bývalý obranca, ktorý v HC Motor odohral 2 sezóny s 52 zápasmi, hral aj v Havlíčkovom Brodě, Šumperku, ale i v slovenskom klube Žiliny a vo Francúzsku. V roku 2018 mal svoju hokejovú kariéru ukončiť.

Hoci je presná príčina jeho úmrtia zatiaľ oficiálne nepotvrdená, hovorí sa o údajnej samovražde. Informáciu, že mladý športovec si mohol siahnuť na život, naznačuje na sociálnej sieti PR manažér klubu Tomáš Kučera. „Vždy to bol veselý chalan, lenže tým sa často odohrávajú úplne iné príbehy. Škoda mladého života,“ napísal. Nedávno nás zasiahla aj smrť československého hokejového reprezentanta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: hcmotor.cz, Twitter/Tomáš Kučera │ Foto: FB/HC Motor České Budějovice