Neuveriteľná tragédia! Rozhlasový a televízny moderátor, ktorý svoju kariéru odštartoval v 90. rokoch v rádiu Rock FM, poslednýkrát vydýchol, pričom so stratou sa musí vyrovnať nielen šokovaná rodina, ale aj umelci či fanúšikovia úspešného spíkra.

Julo Viršík († 56) sa počas svojej kariéry zapísal do sŕdc divákov a poslucháčov najmä nezameniteľným hlasom a prirodzeným darom slova. V rádiu Expres momentálne prežívajú kolegovia ťažké chvíle: „Vyjadrujeme úprimnú sústrasť celej rodine a pozostalým. Julo bol a zostane legendou slovenského éteru a bude nám a poslucháčom nesmierne chýbať. Jeho zmysel pre humor a večný optimistický pohľad boli neoddeliteľnou súčasťou nášho života a vysielania. Odišiel nielen skvelý moderátor, ale aj človek s veľkým srdcom a priateľ. Je nám to veľmi ľúto.“

Julo Viršík zomrel pravdepodobne na zástavu srdca. Náhla, nečakaná a šokujúca smrť moderátora priniesla prázdno do životov jeho rodiny a blízkych. Pre portál tvnoviny.sk reaguje na udalosť kamarát Ivo Ladižinský: „Julo bol stará škola, keď sa pracovalo, tak sa pracovalo, keď sa zabávalo, tak sa zabávalo. V pamäti mi ostane ako vždy veselý a pozitívne naladený chalan, ktorý sypal z rukáva zábavné príhody. Samozrejme, s tým jeho nezameniteľným hlasom,“ prezradil Ivo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk, IG/radioexpres | Foto: IG/radioexpres, YT/radioexpres