TRAGÉDIA! Zrážka motorkára (†23) a tehotnej ženy dopadla tragicky!

Dátum:

V sobotu v doobedňajších hodinách došlo medzi Poltárom a Málincom k vážnej nehode, kedy si zrážka automobilu s motorkou vyžiadala život iba 23-ročného mladíka. Súčasťou kolízie však bola aj tehotná žena, ktorá sa autom vracala domov.

38-ročná Mária zastavila pred križovatkou, pričom dala smerovku doľava. Zrazu však prišiel nečakaný náraz, ktorý auto odhodil až na lúku a prerazil aj železnú tyč. Motorkár Tomáš († 23) mal v pláne auto obísť, no zrejme si nevšimol smerovku a došlo ku kolízií.

,,Myslím, že on už zďaleka začal auto obiehať a ono zrazu odbočilo smerom na Ozdín. Narazil do zadnej časti zboku a mal otvorenú zlomeninu ruky a asi aj kľúčnu kosť,“ povedali svedkovia, a zároveň aj kamaráti mladíka pre plusku.sk. Jeho zdravotný stav bol však omnoho vážnejší, keďže iba pár minút po náraze prestal komunikovať a údajne už len chrčal. K nehode bol privolaný aj vrtuľník, pričom ho záchranári oživovali viac ako hodinu, no, bohužiaľ, zachrániť sa im ho už nepodarilo.

Pri nehode však bola zranená aj Mária, ktorá je v ôsmom mesiaci tehotenstva. Sťažovala sa na veľkú bolesť hlavy a následne bola prevezená do nemocnice v Lučenci. Jej rodina sa obáva, že by mohla prísť o nenarodené bábätko, keďže v tejto chvíli nie je známe, ako veľmi sú jej zranenia vážne.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...