Tragédie na slovenských cestách neutíchajú. Po hroznej nehode na ceste pri Nitre vyhasli na vozovke ďalšie životy. V Trebišove zomrel 59-ročný chodec, kým v Michalovciach zahynul len 35-ročný vodič Škody Fabie.

Slovensko sa stále spamätáva z obrovskej tragédie, ku ktorej došlo pri Nitre, kde zahynulo 12 ľudí vrátane mladistvých. Neprešlo však veľa času a smrť na cestách úradovala opäť. K autonehodám s tragickým koncom došlo v dvoch mestách na východe krajiny.

Na obchvate mesta Trebišov vrazilo auto do 59-ročného chodca bez akéhokoľvek reflexného prvku na oblečení: “Pohyboval sa po obchvate mesta Trebišov, keď do neho na križovatke štátnej cesty prednou časťou vozidla narazil vodič (61) osobného motorového vozidla zn. Fiat Punto. Chodec po zrážke s vozidlom utrpel zranenia, ktorým, žiaľ, aj napriek snahe záchranárov na mieste dopravnej nehody podľahol. Policajti dokumentujúci túto tragickú dopravnú nehodu vodiča vozidla podrobili dychovej skúške, ktorej výsledok bol negatívny. V nárazníku motorového vozidla ostali zapichnuté plastové fľaše od vína, ktoré si chodec niesol v taške,” uviedla košická polícia.

Na Močiaranskej ulici v Michalovciach zas 35-ročný vodič počas prejazdu ľavotočivej zákruty zrejme neprispôsobil rýchlosť jazdy schopnostiam. “Narazil do obrubníka, v dôsledku čoho sa niekoľkokrát s vozidlom pretočil cez strechu, narazil do stromu, a potom dopadol na zem. Počas toho, ako vozidlo rotovalo, vodiča vymrštilo z vozidla a po dopade ostal zakliesnený pod vozidlom. Vodič bol bezprostredne po dopravnej nehode prevezený do nemocnice, avšak zranenia, ktoré utrpel, boli také vážne, že svoj boj o život prehral,” dodala polícia so slovami, že tento rok ostane pri štedrovečerných stoloch prázdnych 36 stoličiek v dôsledku nehôd len v Košickom kraji.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tragédia v Trebišove

Tragédia v Michalovciach

Zdroj │ Foto: Facebook/Polícia SR – Košický kraj