Tragická autonehoda: Mladík náraz s nákladným autom neprežil!

Dátum:

Košická polícia len pred okamihom informovala verejnosť o dopravnej nehode s tragickým koncom, ktorá sa odohrala za obcou Moravany v smere na obec Rakovec nad Ondavou. Čelnú zrážku neprežil mladý, iba 33-ročný vodič osobného vozidla Citroën C3.

Košickí policajti aktuálne vyšetrujú tragickú dopravnú nehodu osobného vozidla Citroën C3 a nákladného auta značky Fiat Ducato. Z doposiaľ nezistených príčin prešiel mladý vodič osobného vozidla do protismeru a nevyhol sa čelnej zrážke s 63-ročným šoférom nákladného auta. Po náraze boli obe vozidlá vyhodené mimo vozovky.

Iba 33-ročný šofér utrpel na mieste zranenia nezlučiteľné so životom. Druhý vodič utrpel ťažké zranenia s dobou liečenia viac ako 42 dní. Jeho spolujazdec sa zranil ľahko a predbežná doba liečenia je odhadovaná na 12 dní.

Alkohol a iné omamné látky u nebohého budú zisťované pri pitve. Šoférovi dodávky bol odobratý biologický materiál na toxikologické vyšetrenie. „Polícia miesto udalosti dôkladne zadokumentovala a v tejto súvislosti bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a prečin ublíženia na zdraví. Bližšie okolnosti, presná príčina dopravnej nehody a miera zavinenia jej účastníkov, sú predmetom ďalšieho vyšetrovania,“ informuje polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Polícia SR – Košický kraj

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...