K tragickej autonehode došlo uplynulý víkend v českom Znojemsku. Po bezohľadnom predbiehaní vodiča došlo k úmrtiu piatich ľudí. Medzi obeťami je aj 4-mesačné bábätko, ktoré prehralo v nemocnici boj o život.

České Znojemsko zasiahla uplynulý víkend strašná tragédia. Pri vážnej autonehode došlo k úmrtiu štyroch ľudí, kým 4-mesačné bábätko bolo v ťažkom stave prevezené do nemocnice.

Podľa najnovších informácií TV Nova ale svoj boj o život prehralo: „Vinou bezohľadného vodiča už medzi nami nie je moja dcéra a jej malý syn. Preto prosím o pomoc proti týmto „vodičom„, nech sa konečne niečo deje a prestanú umierať na cestách nevinní ľudia. Prosím, pomôžte mi,“ napísala na sociálnej sieti zronená matka a babička.

Polícia aj naďalej vyšetruje hroznú nehodu. Tú ale podľa všetkého spôsobil vodič, ktorý predbiehal nebezpečným spôsobom v čase stúpania, pričom oproti išlo nákladné auto. Vinníkom je pritom šofér vozidla značky Audi s rakúskou poznávacou značkou, ktorý sa následne zrazil s autom značky Volkswagen Passat. Do áut napokon vrazila aj Škoda Fabia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tn.nova.cz │ Foto: Facebook/CZECH PRESS MEDIA