Vážna dopravná nehoda s fatálnym následkom sa stala vo štvrtok v Banskobystrickom kraji. O život prišla len 22-ročná začínajúca vodička Michaela. Príčiny nehody vyšetruje polícia.

K nešťastiu došlo 20. apríla krátko pred 9-tou hodinou ráno neďaleko Kremnice. “22-ročná vodička viedla Nissan Micra v smere od Kremnice do Žiaru nad Hronom, pričom počas jazdy prešla z doposiaľ presne nezistených príčin do protismeru, kde došlo k bočno-čelnej zrážke s oproti idúcim  Volkswagenom Golf,” ozrejmila nehodu hovorkyňa banskobystrických policajtov Petra Kováčiková. Mladá žena utrpela vážne zranenia nezlučiteľné so životom.

Tragická nehoda pri Kremnici.

Tragická nehoda pri Kremnici.

Podľa dostupných informácií získala Michaela vodičské oprávnenie len v septembri minulého roka. Možnou príčinou nehody teda mohol byť aj nedostatok vodičských skúseností. Príčiny tejto tragickej dopravnej nehody a smutného konca mladého života vyšetruje polícia, ktorá už začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Do vyšetrovania boli prizvaní aj znalci z odboru cestnej dopravy, ako aj z odboru zdravotníctva.

Zdroj: tvnoviny.sk, topky.sk | Foto:  KRPZ v Banskej Bystrici