K tragickej autonehode došlo v stredu pri obci Hybe v okrese Liptovský Mikuláš. O život prišiel na mieste 39-ročný muzikant z obľúbenej kapely. Po smutnej správe sa jeho brat rozhodol pôsobenie kapely ukončiť.

Tragická dopravná nehoda sa udiala v stredu na ceste medzi obcou Hybe a Červeným Kútom v okrese Liptovský Mikuláš. Podľa informácii polície sa mal 39-ročný vodič vozidla Fiat v pravotočivej zákrute zraziť s vozidlom Iveco. Kým druhý vodič vyviazol z nešťastia so zraneniami, vodič Fiatu na mieste zomrel. Alkohol za volantom zistený nebol, pričom u nebožtíka bola nariadená súdna pitva.

Z informácii na sociálnej sieti a na kanáli YouTube je už jasné, že vodičom, ktorý zahynul, je talentovaný hudobník Marek Č. z kapely Porúbka. V kapele hral na klávesy, gitaru, a rovnako aj spieval. Skupinu si rodiny s obľubou pozývali na narodeninové oslavy aj svadby, kde robila dobrú náladu skvelou muzikou.

Po náhlom úmrtí mladého muzikanta ale zazneli aj smutné slová jeho brata Miroslava, ktorý rovnako pôsobí v kapele: „Zomrela legenda. Týmto dňom končí aj Porúbka,“ uviedol zarmútene. Polícia naďalej prešetruje príčinu hroznej autonehody. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zomrel hudobník z kapely Porúbka Marek Č.

Zdroj: Facebook/Mikulášske Krimi │ Foto: Facebook/Mikulášske Krimi, Porúbka, YouTube/Porubka Official