Smrť mladého policajta Dominika, ktorý prišiel o život uplynulú nedeľu popoludní, zasiahla nielen jeho užialenú rodinu, ale aj kolegov a priateľov. Mladý motorkár pracoval na hraničnej kontrole v Čiernej nad Tisou a okrem toho, že jeho vášňou boli práve dvojkolesové stroje, žil aj pre svoju partnerku Patríciu. 

23-ročný Dominik prišiel o život počas dopravnej nehody, kedy vyletel z cesty a v dôsledku úrazu hlavy na mieste nešťastia zraneniam podľahol. Ako sa nám podarilo zistiť, zosnulý muž a jeho partnerka boli v tomto tragickom období, paradoxne, v šťastnom očakávaní dvojičiek, ktoré už svojho ocka, žiaľ, nikdy nespoznajú. Práve priatelia Dominika vyzývajú prostredníctvom sociálnej siete Facebook všetkých dobrých ľudí, aby prispeli užialenej budúcej matke na výbavu pre nenarodené detičky, pričom zverejnili i fotografiu ultrazvuku:

,,Dominik, náš brat, priateľ, jeden z nás, človek s veľkým srdcom, ktorý nás včera v nedeľné poludnie nečakane tragicky opustil. Opustil nielen nás, ale aj tých, na ktorých sa tešil najviac. Dve deti, ktoré jeho priateľka Paťka nosí pod srdcom. Vrátit čas sa nedá aj keď by sme všetci chceli. Skúsme aspoň nejak pomôcť Paťke a dvojičkám, ktoré čaká. Kto môžeme, prispejme, prosím, a pomôžme spraviť to, čo Dominik nestihol. Odpočívaj v pokoji kamarát. Vieme, že si neodišiel. Iba si nás predbehol… Nikdy na teba nezabudneme,” vyzýva na Facebooku jeden z Dominikových priateľov.

Láska k rýchlym strojom si u otca ešte nenarodených dvojčat vyžiadala tú najtvrdšiu daň. V prípade, že máte záujem pomôcť budúcej mamičke, ktorá prišla o muža, bližšie informácie nájdete >>>TU<<<

Zdroj: Facebook | Foto:  Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)