Krimi Tragická nehoda: Plný nákupný vozík zabil 13-mesačné dievčatko!

Tragická nehoda: Plný nákupný vozík zabil 13-mesačné dievčatko!

Pred pár dňami došlo v obľúbenom obchodnom reťazci k tragickej nehode, ktorá stála život iba 13-mesačné dieťa! Aj napriek okamžitej snahe záchranárov sa ho, žiaľ, nepodarilo zachrániť. Nešťastie je momentálne predmetom vyšetrovania, pričom je otázne, kde sa v čase incidentu nachádzali rodičia.

K tragickej nehode došlo 4. decembra v nemeckom meste Garbsen v obchodnom reťazci Hornbach. Iba 13-mesačné dieťa privalil plne naložený nákupný vozík. Podľa dostupných informácií sa v ňom nachádzal sadrokartón a plech.

Na miesto boli vyslaní záchranári, ktorí okamžite začali dievčatko oživovať a následne bolo vrtuľníkom transportované do nemocnice. Bohužiaľ, krátko po prevoze zomrelo. Počas záchrany života zasahovali v predajni aj nemocniční kapláni, ktorí rodičom i svedkom nešťastia poskytli psychologickú pomoc.

Okolnosti tragédie sú momentálne predmetom vyšetrovania. Nie je jasné, ako došlo k prevráteniu plného nákupného vozíka priamo na dieťa. Taktiež je otázne, kde sa nachádzali rodičia v osudný moment. „Úprimnú sústrasť rodine. Srdcia kolegov z Hornbachu sú v tejto ťažkej chvíli s príbuznými. Ako otec troch detí nemám slov. Nedokážem si predstaviť, čo teraz musia prežívať rodičia dievčatka,“ uviedol hovorca Hornbachu Christian Grether pre nemecký portál rundschau-online.de.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: rundschau-online.de | Foto: FB/HORNBACH (Grünbergallee 279, Berlin, Germany), Unsplash