Neďaleko Partizánskeho malo pred malou chvíľou dôjsť k fatálnej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol ľudský život. Medzi Veľkými Bielicami a Hradišťom sa zrazil autobus s osobným vozidlom. Vodič auta zrážku neprežil, pričom sa v čase nehody nachádzali v aute aj dve deti.

Ako informuje trenčianska polícia, medzi Veľkými Bielicami a Hradišťom v okrese Partizánske došlo pred malou chvíľou k dopravnej nehode. „Cesta je momentálne neprejazdná z dôvodu dokumentovania vážnej dopravnej nehody medzi osobným vozidlom a autobusom. Dopravu riadia policajti. Rešpektujte ich pokyny,“ píše polícia.

Smutnú správu potvrdil pre Plusku aj hovorca trenčianskych hasičov Marián Petrík. Podľa jeho slov sa v autobuse v čase tragédie nachádzali dvaja cestujúci, ktorí sú v poriadku. Autobus mal riadiť študent autoškoly v doprovode inštruktora.

Osobné vozidlo, s ktorým sa autobus zrazil, viedol vodič, pričom v aute sedeli spolu štyri osoby. Dve z nich boli deti. Zakliesneného šoféra museli po nehode vyslobodzovať hasiči. Hoci sa mu snažili pomôcť, jeho život sa nedal zachrániť a vážnym zraneniam na mieste podľahol. Slovenskom otriasol aj prípad týrania 4-ročného chlapčeka jeho vlastnou mamou (37).

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj