Bola mladá a celý život mala pred sebou. Na ceste medzi Dlhou nad Oravou a Krivou sa však všetko v sekunde zmenilo, pričom Natália bojovala o svoj život do poslednej minúty. Bohužiaľ, vážnym zraneniam nakoniec podľahla.

Natália šoférovala svoje auto Daewoo Matiz, keď medzi obcami Dlhou nad Oravou a Krivou nezvládla zákrutu a zrazila sa s oprotiidúcim autom. Vodič, ktorý išiel za mladou Chlebničankou, vysvetlil detaily autonehody. „Predo mnou išlo Daewoo, mierne prešlo do protismeru, kde sa zrazilo s protiidúcim Oplom, ktorý odhodilo do mojej strany a narazil som doňho. Bol to moment, vôbec som nestihol zareagovať. Daewoo odhodilo do poľa,“ uviedol pre plusku.sk svedok tragédie.

Vášnivá motorkárka bola okamžite prevezená do nemocnice v Dolnom Kubíne. Lekári ju museli niekoľkokrát oživovať, no vodička na začiatku týždňa zraneniam nakoniec podľahla. Rodina a kamaráti sú v absolútnom šoku, pričom stratu milovanej osoby znášajú len veľmi ťažko. K smrti Natálie sa na sociálnej sieti vyjadril aj jej priateľ Lukáš, ktorý zverejnil jej fotografiu s odkazom: ,,Ľúbim ťa, navždy!“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Lukanoo Mičáň, Instagram/natalia_tapajnova, joj.sk