Tesne pred Veľkonočnými sviatkami zasahovala polícia Slovenskej republiky pri tragickej dopravnej nehode, ktorá si vyžiadala jednu obeť. Kým žena vo vozidle nešťastie prežila, pre muža boli zranenia fatálne.

Uplynulú stredu v noci došlo v okrese Dunajská Streda k dopravnej nehode, kedy zatiaľ nezistený vodič viedol osobné auto Audi Q7 v smere od obce Zlaté Klasy na Hrubý Šúr.
Pri prechádzaní ľavotočivou zákrutou, z doposiaľ presne nezistených príčin, vyšiel autom mimo cestu do priekopy, kde narazil do brehu.

Auto bolo následne odhodené do stromu a po pretočení zostalo stáť na ľavom boku. 40-ročný muž z Hurbanovej Vsi (okr. Senec) utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. V aute sa ešte nachádzala 25-ročná žena z okresu Dunajská Streda, ktorá utrpela ťažké zranenia. Vec na mieste prevzal vyšetrovateľ a bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a ublíženia na zdravi. Príčiny a okolnosti nehody policia vyšetruje.

Zdroj: Polícia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)