Včera (28. septembra) v poobedňajších hodinách došlo v Nitrianskom kraji k tragickej dopravnej nehode. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky, no život policajta sa zdravotníkom nepodarilo zachrániť. Okolnosti hromadnej nehody sú momentálne predmetom vyšetrovania.

K hromadnej dopravnej nehode došlo v mestskej časti Komárna Ďulov Dvor. Podľa dostupných informácií začala vodička značky auta Mazda 3 spomaľovať, v dôsledku čoho šofér za ňou spomalil taktiež. Vodič dodávky si však zrejme nevšimol zmenu v cestnej premávke a brzdové svetlá. Dodávka značky Renault Trafic tak narazila do auta pred sebou, ktoré sa následne odrazilo do protismeru, kde skončilo priamo pod prichádzajúcom nákladným vozidlom.

Vodičom Renaultu Espace bol policajt, ktorý bol práve mimo služby. Privolaní zdravotníci mu okamžite poskytli prvú pomoc, no 39-ročný muž utrpel natoľko vážne zranenia, že im na mieste nehody podľahol. Polícia momentálne vyšetruje okolnosti, príčinu i mieru zavinenia tragédie. ,,Vedenie Krajského riaditeľstva PZ v Nitre a kolegovia vyjadrujú pozostalým úprimnú sústrasť,“ uvádza Policajný zbor na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Polícia SR-Nitriansky kraj