Mladá žena si spoločne s priateľmi užívala vianočné trhy, počas ktorých všetci popíjali. V nočných hodinách sa rozhodli ísť domov a zamierili si to na vlakovú stanicu. Značne podgurážení nastúpili do vlaku, ktorý bol úplne plný. Ostali tak stáť pri oknách, v dôsledku čoho im napadol veľmi hlúpy nápad.

Bethan Roperová pochádzala z južného Walexu, pričom si s priateľmi vychutnala vianočné trhy, kde čo-to popili. Následne išli na vlak, pričom im absolútne neprekážalo, že je preplnený. Opití sa ďalej bavili pritlačení na oknách. Jednému z kamarátov však napadlo otvoriť okno a vykloniť sa von.

28-ročná žena spravila to isté, no krátko na to vrazila do hrubého konára, pričom utrpela vážne poranenie hlavy. Priatelia okamžite zavolali pomoc a rušňovodič vlaku zastavil na najbližšej zastávke. Mladá žena však zomrela ešte pred prevozom do nemocnice.

Aj napriek tomu, že udalosť sa stala v decembri minulého roka, toxikologická správa z nariadenej pitvy bola zverejnená až v týchto dňoch. Koroner uviedol, že Bethan mala v krvi takmer dve promile alkoholu, čo značne ovplyvnilo jej koordináciu a úsudok. Rok po nehode bolo spustené vyšetrovanie zo strany Britskej dopravnej polície.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bbc.com  |  Foto: Facebook/Bethan Roper, Pixabay, YouTube