25. júla došlo k tragickej dopravnej nehode pri Komárne, pričom na mieste zomrel štátny tajomník ministerstva kultúry Vladimír Dolinay (†38). V osudný deň sa však vo vozidle nachádzala aj jeho manželka a synček.

Štátny tajomník zomrel pred pár dňami chybou iného vodiča, ktorý neskoro zareagoval na odstavené auto na krajnici. V okamihu dostal šmyk, stratil kontrolu nad vozidlom, prešiel do protismeru a zrazil sa s vozidlom 38-ročného politika. Dolinay utrpel fatálne zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom.

Manželka Zuzana bola s ťažkými zraneniami prevezená do Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Nových Zámkoch. Jej zdravotný stav je však naďalej veľmi vážny. ,,Pacientku previezli leteckí záchranári, je v bezvedomí, v kritickom stave na Klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny,“ uviedol hovorca nemocnice Ján Baček pre plusku.sk.

Podľa dostupných informácií je synček manželov Dolinayovcov v poriadku, pričom sa v osudný deň taktiež nachádzal vo vozidle. Dvojica si 2,5-ročného Adriána adoptovala ešte ako novorodeniatko, pričom sa z nového člena rodiny veľmi tešili a venovali mu všetok svoj voľný čas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Zuzana Dolinayová Kutlíková, Vlado Dolinay, HaZZ