V pondelok došlo na diaľnici D2 k mimoriadnej tragédií. V poobedných hodinách tam poslanec Peter Rakovský na automobile značky Suzuki nabúral do kamióna, pričom zraneniam na mieste podľahol. Po smrti 28-ročného politika prehovorila jeho zronená mama.

Približne na 50. kilometri diaľnice D2 v smere do Bratislavy vyhasol v popoludňajších hodinách život mladého poslanca SaS. 28-ročný Peter Rakovský havaroval so svojím vozidlom do kamióna z doposiaľ nezistených príčin. Závažným zraneniam, ktoré pri zrážke utrpel, na mieste podľahol.

Po tragickej udalosti ostali v šoku aj jeho stranícki kolegovia, z ktorých mnohí s Petrom hovorili len pred pár hodinami a ani vo sne by im nenapadlo, že je to naposledy. Rovnako zdrvená je aj jeho priateľka, starší brat a milovaná mama Alena, ktorá zverejnila na sociálnej sieti zdrvujúce slová.

Všetci, ktorí ho poznali, vedia, že odišiel jeden krásny človek. Múdry, slušný, veselý a dobrý. Človek, ktorý miloval svoju prácu a miloval svojich blízkych. Odišiel bez toho, aby sa mohol s nami rozlúčiť. Nemám silu, aby som ďakovala každému za vyjadrenie sústrasti, ponúknutú pomoc a slová spolupatričnosti, a tak jedno veľké ďakujem za našu rodinu všetkým, ktorí ho mali radi. Pre nás je stále naše slniečko,“ napísala krásny odkaz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Alena R. J. │ Foto: FB/Sloboda a Solidarita, Polícia SR – Bratislavský kraj