V noci z pondelka na utorok informovala polícia v Trnavskom kraji o smutnej tragédii, ku ktorej došlo neďaleko Galanty. Len 18-ročný chlapec mal z doposiaľ neznámych príčin prejsť do protismeru, pričom po zrážke s nákladným autom na mieste podľahol zraneniam.

Trnavská polícia na sociálnej sieti priblížila tragédiu, ku ktorej došlo v noci z pondelka na utorok za obcou Mostová pred Galantou. 18-ročný vodič VW Passat prešiel z neznámych príčin do protismeru, kde sa zrazil s nákladným autom. Zraneniam, bohužiaľ, na mieste podľahol.

Ako odhalil Nový Čas, obeťou sa stal mladý talentovaný futbalista Adrián z FC Slovan Galanta, ktorý patril k vynikajúcim hráčom. Obrovskej strate nemôže uveriť ani prezident klubu. „V pondelok mali chlapci tréning. Boli usmiati, tešili sa, mali za sebou úspešný víkendový zápas. Po tréningu si išli sadnúť na kávičku, nikdy by som si nepomyslel, že to budú jeho posledné minúty,“ smúti.

Tréner klubu dodal, že mali s chlapcom veľké plány, pričom ho v športovej kariére podporovala celá rodina vrátane babičky. „Chalani išli na kávu. Nenapadlo mi, že ho vidím naposledy. Bol plný elánu, vždy veselý… Len prednedávnom mal stužkovú, tešil sa na vysokú školu,“ priznáva so slovami, že cez víkend vyhrali zápas v Častkovciach a všetci sa ešte veľmi tešili.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  cas.sk, FB/Polícia SR – Trnavský kraj  │ Foto: FB/FC SLOVAN GALANTA