Ešte 22. júna došlo v Kraľovanoch k tragickej dopravnej nehode. Žilinská polícia o tom informovala na sociálnej sieti, pričom došlo k zrážke vozidla značky Volkswagen a nákladného auta. O život prišiel len 22-ročný mladý muž, ktorý hrával hokej za Dolný Kubín.

Len pred pár dňami informovala žilinská polícia o tragédii, ku ktorej došlo na cestách. Pri zrážke vozidla značky Volkswagen s nákladným autom vyhasol život len 22-ročného mladého muža. Nový Čas odhalil, že išlo o úspešného slovenského hokejistu Richarda Hada, ktorý hrával za MHK Dolný Kubín.

Hokejový klub už na sociálnej sieti na tragédiu svojho útočníka zareagoval vyjadrením úprimnej sústrasti. Okolnosti, za ktorých k smutnej udalosti došlo, sú momentálne predmetom vyšetrovania polície. O mladom športovci ale prehovoril jeho kamarát, ktorý odhalil desivé pozadie tragického konca života.

Richard mal totiž ešte jednu haváriu, a to len niekoľko týždňov pred smrťou. “Pár týždňov pred touto hroznou haváriou mal ťažkú nehodu, pri ktorej si rozbil auto a musel ho dávať do poriadku. Bolo to neďaleko miesta, kde sa stala druhá nehoda a aj tá prvá nehoda sa mohla skončiť zle,” uviedol. “Prechádza ma mráz, keď si uvedomím, že to bolo ako varovanie a aj tak si ho nezvratný osud na ceste o pár týždňov počkal,” dodáva so slovami, že hokejista pritom nepatril k šoférom, ktorí by na ceste riskovali. Pred pár dňami objavila polícia aj telo 22-ročného obeseného muža, pričom má ísť o súťažiaceho z Bez servítky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Polícia SR – Žilinský kraj, MHK Dolný Kubín