Uplynulú nedeľu vytiahli hasiči z rieky Hron bezvládne telo muža, ktoré sa vyplavilo na hladinu pri čistiacom stroji vodnej elektrárne pri Hronskej Dúbrave. Bohužiaľ, išlo o známeho slovenského hudobníka, ktorý sa zapísal aj do Guinnessovej knihy rekordov.

V nedeľu sa hasičom naskytol otrasný pohľad. Na hladine pri čistiacom stroji vodnej elektrárne pri Hronskej Dúbrave (okr. Žiar nad Hronom) vyplavilo telo neznámeho muža, ktoré podrobili súdnej pitve. Následne prišlo kruté zistenie, že telo patrí 63-ročnému známemu slovenskému bubeníkovi Milanovi Malovi zo Zvolena.

Malov bol nezvestný od 25. mája, kedy opustil dom, pričom teraz sa potvrdili najhoršie očakávania. Bubeník v roku 1989 prekonal 35-hodinový rekord v nonstop bubnovaní, keď vydržal až neuveriteľných 36 hodín. V roku 2008 sa napokon podujal na víkendový maratón, kedy vydržal hrať až 67 hodín napriek tomu, že mal povolenú len 5-minútovú pauzu po každej odohranej hodine. Zapísal sa tak aj do Guinnessovej knihy rekordov. Česť jeho pamiatke.

Milan Malov bol od 25. mája nezvestný

Zdroj: myzvolen.sme.sk │ Foto: Facebook/Milan Malov, Polícia SR