Pred pár dňami zasiahla slovenský šport tragická správa o úmrtí člena reprezentačného tímu Slovenska. Smutnú informáciu potvrdilo vedenie klubu, v ktorom športovec pôsobil, pričom emotívny odkaz zanechala na sociálnej sieti aj zdrvená manželka.

Vladimír Mudrík bol úspešným futsalistom širšieho reprezentačného kádra Slovenska, a zároveň aj hráčom FC Baník Ostrava. Iba pred pár hodinami sa pritom dostala na verejnosť informácia, že športovec maltragicky zahynúť pri plávaní v jazere vo Švédsku.

,,S veľkým smútkom vám musíme oznámiť, že nás veľmi predčasne opustil náš nedávny spoluhráč, bývalý prvoligový futsalista, baníkovský srdciar, ale hlavne skvelý kamarát, Vladimír Mudrík. V mene celého oddielu by sme touto cestou chceli vyjadriť úprimnú sústrasť rodine a všetkým blízkym. Vlado, opatruj sa tam hore! Už teraz nám veľmi chýbaš,” uvádza vedenie futsalového klubu na oficiálnej stránke.

K smrti 37-ročného muža sa vyjadrila aj jeho zronená manželka Petra. ,,Prosím všetkých, ktorí spoznali Vlada, aby mu venovali krátku spomienku alebo modlitbu. Je to pre nás všetkých príliš ťažké,“ napísala na sociálnej sieti, pričom oznámila, že termín poslednej rozlúčky nie je stanovený a pridala spomienkové video.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: fcbfutsal.cz  |  Foto: fcbfutsal.cz, FB/Petra Loucká Mudríková  |  Video: Streamable/FB-Petra Loucká Mudríková