Nielen rodina a priatelia, ale aj spolupracovníci či fanúšikovia sú momentálne mimoriadne zdrvení zo smrti mladej herečky, speváčky a tanečnice. Len 16-ročná stúpajúca hviezda stanice BBC totiž náhle zomrela.

16-ročná britská televízna hviezda Mya-Lecia Naylor, známa predovšetkým medzi teenagermi, začiatkom mesiaca skolabovala, pričom sa ju už, žiaľ, nepodarilo zachrániť. Mladá umelkyňa sa preslávila v sitkome Absolutely Fabulous a neskôr ako jedna z hlavných úloh v seriáloch Millie Inbetween a Almost Never.

“Jej hviezda žiarila tak jasne. Iba 16-ročná herečka CBBC Mya-Lecia Naylorová zomrela. Bola príliš mladý a je to obrovská strata pre všetkých. Naše srdcia sú s jej rodinou,“ uviedla stanica BBC, pričom reagovali aj kolegovia zo seriálu.

„Je nám ľúto, že vám musíme oznámiť, že Mya-Lecia, ktorú poznáte z Millie Inbetween a Almost Never, bohužiaľ, zomrela. Mya-Lecia bola milovanou súčasťou detskej rodiny BBC, veľmi talentovanou herečkou, speváčkou a tanečníčkou. Bude nám veľmi chýbať,“ uvádza vo svojom oficiálnom stanovisku šou “Almost Never”. Mya-Lecia zomrela 7. apríla, pričom  presná príčina smrti doposiaľ nie je známa.

Zdroj: BBC | Foto: Instagram/BBCNews, myaleciaig, almostnevershow