Tragická správa: Svet navždy opustila len 16-ročná herečka!

Dátum:

Nielen rodina a priatelia, ale aj spolupracovníci či fanúšikovia sú momentálne mimoriadne zdrvení zo smrti mladej herečky, speváčky a tanečnice. Len 16-ročná stúpajúca hviezda stanice BBC totiž náhle zomrela.

16-ročná britská televízna hviezda Mya-Lecia Naylor, známa predovšetkým medzi teenagermi, začiatkom mesiaca skolabovala, pričom sa ju už, žiaľ, nepodarilo zachrániť. Mladá umelkyňa sa preslávila v sitkome Absolutely Fabulous a neskôr ako jedna z hlavných úloh v seriáloch Millie Inbetween a Almost Never.

„Jej hviezda žiarila tak jasne. Iba 16-ročná herečka CBBC Mya-Lecia Naylorová zomrela. Bola príliš mladý a je to obrovská strata pre všetkých. Naše srdcia sú s jej rodinou,“ uviedla stanica BBC, pričom reagovali aj kolegovia zo seriálu.

„Je nám ľúto, že vám musíme oznámiť, že Mya-Lecia, ktorú poznáte z Millie Inbetween a Almost Never, bohužiaľ, zomrela. Mya-Lecia bola milovanou súčasťou detskej rodiny BBC, veľmi talentovanou herečkou, speváčkou a tanečníčkou. Bude nám veľmi chýbať,“ uvádza vo svojom oficiálnom stanovisku šou „Almost Never“. Mya-Lecia zomrela 7. apríla, pričom  presná príčina smrti doposiaľ nie je známa.

Zdroj: BBC | Foto: Instagram/BBCNews, myaleciaig, almostnevershow

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...