Známy herec, ktorý sa ešte ako pubertiak preslávil účinkovaním v obľúbenom seriáli, zarmútil blízkych, no aj množstvo fanúšikov. Len pred tromi týždňami sa dozvedel o vážnej diagnóze rakoviny pľúc. Po krátkom boji nad ním, bohužiaľ, choroba zvíťazila.

Známy herec Dustin Diamond si pred pár týždňami vypočul od lekárov krutú diagnózu rakoviny. Po prvej várke chemoterapie mu však diagnostikovali rakovinu pľúc, kde došlo k tvorbe metastáz. Chorobu mu diagnostikovali po prvotných nešpecifických bolestiach tela. Bohužiaľ, Dustin chorobe podľahol v pondelok ráno.

Smutnú správu potvrdil jeho hovorca pre TMZ so slovami, že hercov stav sa minulý týždeň rapídne zhoršil a musel byť napojený na pľúcnu ventiláciu. Zomrel v sprievode svojej priateľky, s ktorou tvoril pár približne rok a podľa všetkého netrpel.

Dustin Diamond sa preslávil ešte ako tínedžer postavou Screecha v sitkome NBC s názvom Saved by the Bell (Konečne zvoní), kde si zahral po boku ďalších hviezdnych mien. Okrem toho sa objavil aj v epizódach The Wonder Years a v mnohých reality šou. Dojemné slová mu venovala herečka Tori Spelling, ktorá s hercom zažila prvý bozk pred kamerou: „Pred Davidom a Donnou tu bol Screech a Violet. Dustin bol mojím prvým kamerovým bozkom. Bol to mladý gentleman. Bol milý, múdry a vždy každého rozosmial… Som rada, že ho už nič nebolí. Je pre mňa ikonou profesionálne aj osobne,“ napísala na sociálnej sieti. Slovenským šoubiznisom otriasla smrť herca a producenta Andyho Hryca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com, IG/torispelling │ Foto: Twitter, YT/CNN, FB/Saved by the Bell: NOW!