V poslednej minúte zápasu prišlo ku tragédii.

Hokejbalový hráč Michal Komlósi zomrel počas nedeľného zápasu v Západoslovenskej hokejbalovej lige. O udalosti informuje portál hokejbal.sk. Podľa ich informácií sa hráč klubu Devils Mamut Petržalka v poslednej minúte zápasu zrútil zo striedačky. Ihneď ho začali oživovať, prišla aj rýchla záchranná služba. Michala sa už žiaľ nepodarilo zachrániť. Príčinou smrti bolo pravdepodobne zlyhanie srdca. Michal Komlósi bol aj predseda fanklubu Slovanu – Verní Slovanu.

Sme zaskočení  a šokovaní. Vidieť zomierať mladého človeka priamo na zápase je niečo strašné” neskrýva smútok prezident NHbO Dominik Vároš. Určite si plánujú uctiť pamiatku Michala. Uvažuje sa aj o odložení celého nasledujúceho kola. Vároš dodáva, že chalanom z tímu Devils vyjdú maximálne v ústrety.

“Je naozaj ťažké niečo v tejto chvíli napísať. Počas zápasu sa udiala jedna obrovská tragédia, a my všetci len dúfame, že sa zobudíme zo zlého sna a Werter bude medzi nami,” píše sa na fanúšikovskej stránke klubu, za ktorý Michal hrával.

Zdroj: hokejbal.sk | Foto: Facebook, cz.depositphotos.com