Tomáš bol nezvestný od 7. septembra, na základe čoho polícia rozbehla rozsiahle pátranie. Muži zákona, rodina i priatelia hľadali 27-ročného muža v okolí miesta, kde ho kamaráti videli naposledy. To ešte ani len netušili, že sú v tesnej blízkosti nezvestného mladíka!

Tomáša Razgyela naposledy videl kamarát Vojtech sedieť v bufete na jazerách Košariská v Dunajskej Lužnej. V osudnú noc mal volať kamarátovi a oznámiť mu, že sa nachádza v Mierove na ihrisku, kde sa však vôbec neobjavil. 27-ročného muža hľadala rodina, polícia aj dobrovoľníci viac ako týždeň.

15. septembra však polícia zverejnila smutnú informáciu, že príbeh nezvestného Tomáša má tragický koniec. ,,…príslušníci poriečneho oddelenia Policajného zboru vytiahli z jazera v obci Dunajská Lužná telo muža bez známok života. Ohliadajúci súdny lekár na mieste predbežne cudzie zavinenie vylúčil. Pre zistenie presnej príčiny smrti bola nariadená pitva,“ uviedla hovorkyňa KR PZ Veronika Slámková pre plusku.sk. Presné príčiny tragédie odhalí až bližšie vyšetrovanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Obec Veľká Paka-Nagypaka