Pred dvanástimi dňami zmizol v Poľsku Davidko spolu s otcom, na základe čoho polícia rozbehla jedno z najväčších pátraní v krajine. Telíčko chlapčeka už našli, no celá akcia má, žiaľ, tragický záver.

Polícia z poľského Grodziska Mazowieckiego začala po Dawidkovi Zukowskom pátrať 10. júla, kedy ho uniesol vlastný otec na Škode Fabii. 32-ročný Pavel napokon skočil pod vlak a ukončil svoj život, no neprezradil, kde sa malý chlapček nachádza. Verejnosť tak až doposiaľ dúfala, že sa Dawidka predsa len podarí zachrániť.

Muž mal pritom synčeka uniesť potom, čo sa od neho odsťahovala jeho žena a matka Dawidka. Pavel mal totiž rodinu terorizovať, týrať a dostať ju do finančných problémov kvôli závislosti na hazarde. Únos syna mal byť podľa odborníkov aktom pomsty týranej žene.

Po najnovších správach z Poľska je už ale jasné, že v záchranu chlapčeka dúfali všetci márne. Policajný hovorca v oficiálnom stanovisku podľa informácii portálu DziennikZachodni uviedol, že Dawidko nežije a jeho telíčko bolo nájdené v okolí vodných nádrží. Muž mal syna zabiť ešte predtým, ako sám skočil pod vlak. Zdrvenú matku, ktorá si vďaka tyranovi prechádzala roky peklom, tak čaká zrejme najhorší deň v živote, keďže musí identifikovať telíčko 5-ročného anjelika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dziennikzachodni.pl │ Foto: Twitter, TVN 24