Od začiatku augusta pátra polícia z východného Slovenska po 26-ročnej Natálii, ktorá zmizla potom, čo ju návštevníci Domaše videli člnkovať sa na priehrade. Od tohto momentu je mladá športovkyňa nezvestná, pričom len pred pár hodinami prišla polícia so šokujúcou informáciou.

Návštevníci Domaše, ktorí sa zúčastnili jednej z plavieb výletnej lode Bohemia, spozorovali na hladine pri časti Trepec plávať bezvládne ľudské telo. Vzhľadom na značné štádium rozkladu nebola zosnulá okamžite identifikovaná, avšak ako už polícia potvrdila, ide o nezvestnú Natáliu.

26-ročná žena bola pohrešovaná od 5. augusta, pričom naposledy ju videli na nafukovacej loďke, kedy sa vydala smerom k rekreačnej oblasti Eva. Aj keď ju spočiatku spozorovalo viacero svedkov, približne po pol hodine ostala na hladine už len prázdna loďka, kým jej veci sa našli na brehu nádrže.

„Obhliadajúci lekár na mieste konštatoval smrť, nezistil známky násilného charakteru, avšak cudzie zavinenie na mieste nevylúčil. Presná príčina smrti bude známa po vykonaní pitvy. Polícia vykonáva potrebné úkony k zisteniu totožnosti nebohej ženy, ako aj k okolnostiam jej úmrtia,“ uviedla polícia k prípadu.

Zosnulá mala byť síce výbornou plavkyňou, no ako uvádza oficiálna stránka Domaše na sociálnej sieti, k nohe mala mať priviazané vedro so závažím. „Mladá žena sa pravdepodobne rozhodla ukončiť svoj život v Domaši. Polícia našla na jej nohe pripevnené vedro so závažím. Je to ľudská tragédia. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť pozostalým,“ uviedli na stránke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol, FB/Domaša City Dobrá | Foto: pol