Niekoľkodňové pátranie polície po 15-ročnej dievčine menom Nora sa, bohužiaľ, skončilo tragédiu. Záchranným zložkám sa podarilo nájsť telo ženy vo vzdialenosti 1,6 kilometra od hotela, z ktorého zmizla.

Britská rodina sa začiatkom augusta vybrala na rodinný výlet do Malajzie, no ten sa zmenil na horor. 4. augusta totiž mama zistila, že jej 15-ročná dcéra Nora Quoirinová zmizla z hotelovej izby cez otvorené okno. Tínedžerka však mala problémy s učením, ako aj vývojové poruchy a nebola schopná sa o seba sama postarať. „Sme znepokojení, pretože Nora nie je ako ostatné 15-ročné dievčatá. Vyzerá mladšie, nevie sa o seba postarať a nerozumie, o čo sa jedná. Nikdy nikam sama neodišla. Neveríme, že ušla sama,“ vyjadrila znepokojenie jej mama.

Zúfalá rodina spolu so záchranným tímom a dobrovoľníkmi v počte 350 ľudí pátrala po zmiznutom dievčati celých 9 dní, no napokon prišla zdrvujúca správa. Polícia objavila približne 1,6 kilometra od hotela telo bielej ženy, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou patrí Nore. Na potvrdení pracuje podľa informácii denníka TheSun tím forenzných vyšetrovateľov a patológov: „Potvrdzujem, že bolo nájdené telo v Metembum horách,“ uviedol policajný šéf.

Rodina sa ale s tragédiou nedokáže zmieriť a je presvedčená, že zmiznutie ich milovanej Nory bolo v skutočnosti únosom. Polícia ale, paradoxne, kriminálny podtext zmiznutia vôbec nespomína a mladistvú hľadali ako zmiznutú a nie unesenú. Viac informácii do záhadnej udalosti ale vnesie až ďalšie vyšetrovanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/Daily Mail