Sú tomu viac ako tri týždne, čo americká raperka Nicki Minaj vystúpila pred davom nadšených fanúšikov v Bratislave, aby im oznámila, že rapovať na Slovensku, žiaľ, nebude. Dôvodom mali byť údajné technické príčiny a nedostatok elektrickej energie na Zimnom Štadióne Ondreja Nepelu. Ako sa však zdá, Nicki “ide” karta aj v ďalších krajinách!

Fanúšikovia americkej hviezdy Nicki Minaj sa mesiace tešili na koncerty svojej obľúbenej interpretky od momentu, čo ohlásila svoje svetové turné “Nicki Wrld Tour”. Napriek množstvu predaných vstupeniek však raperke nejde karta a ruší jeden koncert za druhým. Potom, čo museli slovenskí fanúšikovia hodiny stáť v mraze a čakať na svoju hviezdu, ktorá napokon iba oznámila, že nevystúpi, rovnaký scenár sa opakoval aj vo francúzskej Arkéa Arene.

Údajne technické problémy mali znemožniť interpretke rapovať, pričom ani nie po týždni zrušila ďalší koncert. Fanúšikovia z Írska, ktorí dlhé hodiny čakali pred dublinskou 3 Arenou, odchádzali domov znechutení, nakoľko Nicki opäť pred davom ľudí nepredviedla svoju šou a dokonca sa ani len nedostavila.

Tentokrát malo byť na vine počasie a poveternostné podmienky, v dôsledku ktorých nemohla byť technika prevezená loďou zo Spojeného kráľovstva. Z Anglicka údajne pre rozbúrené more nedorazila až polovica kamiónov, a tak neostáva organizátorom iné, než opäť vrátiť nahnevaným fanúšikom peniaze za vstupenky na koncert.

Foto: wikifamous.com, Twitter