Traja ministri prichytení v Tatrách: TAKTO znejú ich vysvetlenia!

Dátum:

Od tohto týždňa sa výrazne sprísňujú protipandemické opatrenia, v dôsledku čoho sa Slováci musia zmieriť s dočasnými obmedzeniami. Zdá sa však, že nariadenia vlády neplatia pre všetkých. Niet sa čo diviť, že vládni predstavitelia sú tak pod paľbou veľkej kritiky!

V stredisku Jasná Nízke Tatry sa 6. a 7. marca uskutočnil svetový pohár v lyžovaní. Hviezdou pretekov sa stala Petra Vlhová, ktorá vyhrala obrovský slalom. Mnohí Slováci však nemohli kvôli súčasným opatreniam povzbudzovať našu lyžiarku priamo na kopci, ale iba sledovaním priameho prenosu v televízií.

Zákaz pohybu mimo okresu spojený s ďalšími opatreniami však neplatia pre vládnych predstaviteľov. V Tatrách sa totiž nachádzal aj minister dopravy Andrej Doležal, ktorý osobne podporil Svetový pohár v Jasnej, a zároveň odovzdával aj jednu z cien.

Andrej Doležal s Matejom Hulejom, predsedom organizačného výboru FIS World Cup Jasná

Do Jasnej však pricestoval aj minister vnútra Roman Mikulec s argumentom, že kontroloval oblastné stredisko Nízke Tatry. Navštívil horských záchranárov, ktorí boli k dispozícií počas pretekov. Bizarné konanie politikov zaklincoval minister obrany Jaroslav Naď, ktorý sa s hrdosťou pochválil fotografiou s Petrou Vlhovou.

Stretnutie so športovkyňou aj s nadšením opísal. ,,To najmenej je poďakovať jej za všetko úsilie, snahu a odhodlanie hrdo reprezentovať Slovensko a v neposlednom rade aj naše obranné Vojenské Športové Centrum Dukla,“ napísal na sociálnej sieti, a zároveň uviedol, že s Petrou preberal aj podporu pre slovenský šport. Naď svoju prítomnosť vysvetlil vyjadrením, že sa v Tatrách nachádzali aj zamestnanci rezortu obrany, s ktorými musel prediskutovať isté náležitosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jaroslav Naď-minister obrany SR, OĽaNO, ereport.sk  |  Foto: FB/Jaroslav Naď-minister obrany SR, OĽaNO, minv.sk, Andrej Doležal-minister dopravy a výstavby SR, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...