Bývalá väzenkyňa s prezývkou Mary prehovorila o nechutných a hrozných veciach, ktoré zažívala v mužskej base. Z tohto sa bude asi spamätávať do konca života. [sociallocker]

Mary bola muž, no celý život túžila byť ženou. Postupne sa ňou začala aj stávať. Svoju premenu však ešte úplne nedokončila, keď spravila životnú chybu. Ukradla auto a tak poputovala do väzenia. A to rovno do mužského. Tam sa začali diať hrozné veci! Po väznici sa rozšírilo, že Mary je transexuál. Úplnou zmenou pohlavia ešte neprešla, ale mala už spravené prsia. “Snažia sa vás zmanipulovať a nútia vás do nejakého sexuálneho kontaktu a keď sa im raz podvolíte, potom ste už veľmi ľahkým terčom a chce to od vás každý,” zdôverila sa Mary pre portál news.com.au.

Mary v base zažívala nočnú moru

Mary sa týmto praktikám podvolila pod hrozbou brutálnej bitky, ktoré tiež už viackrát zažila. Zneužívanie už nevedela vydržať a tak sa pokúsila z väzenia dokonca ujsť. Tým sa všetko len zhoršilo a zaradili ju medzi väzňov s najvyšším stupňom stráženia, čím sa dostala medzi tých najagresívnejších. Štvorročný trest si odsedela v Austrálii a počas tohto obdobia ju znásilnilo asi 2000 mužov!

Zdroj: cas.sk | Foto: Youtube.com, flickr.com [/sociallocker]