Len nedávno šokovala slovenský šoubiznis vojna medzi Zuzanou Fialovou (44) a Adelou Vinczeovou (37). Herečka na sociálnej sieti urazila najúspešnejšiu moderátorka a teraz sa obe stretli zoči-voči na jednom pódiu. Toto hovorilo za všetko!

Slovenský šoubiznis len nedávno prekvapil ostrý konflikt medzi Fialovou, ktorá už neraz predviedla svoj ostrý jazyk, a Vinczeovou. Herečka si po prečítaní istého rozhovoru verejne rýpla do najúspešnejšej moderátorky: “Včera pred spaním som čítala dáky nový rozhovor s Adelou B., kde opäť uráža umelcov, ktorí sa angažujú v spoločenskom živote. Je to obalené ,ezožvástami’ o osobnostnom rozvoji a fotkami so psom,“ neodpustila si komentár na sociálnej sieti. Adela bola napokon zhovievavá a zareagovala so slovami, že Zuzka určite nedočítala celý rozhovor a nič sa vlastne nedeje.

Fialovej v tom čase ale zrejme nenapadlo, že sa s moderátorkou stretne už čoskoro zoči-voči a prizerať sa tomu bude celé Slovensko. Adela totiž dostala pozvanie spolu s manželom Viktorom, aby v šou Tvoja tvár odspievali hit od Eltona Johna a Kiki Dee a za svoje vystúpenie zhrabli pekne mastný honorár. Po svojom výkone si vyslúžili standing ovation a chválami nešetrila ani prísna herečka: “To bolo výýborné,” netajila nadšenie Zuzana. Za všetky drobné ale stála reakcia Adely, ktorá zaskočeným hlasom položila otázku: “Vážne?” 

Z jej výrazu tváre sa totiž dala vyčítať mierna nechuť a za všetkým je zrejme práve Fialovej nedávny výrok. Trápna situácia ale pokračovala, keď Adela po Pycovej otázke o jej možnom účinkovaní v piatej sérii zareagovala kladne so slovami: “Ale asi áno, veď to je celkom sranda.” Zuzana sa totiž opäť nečakane ozvala a Adelu v projekte vítala s otvorenou náručou: “Ja by som bola rozhodne ako prvá za to, aby sa potvrdilo, že Adela nastúpi v piatej sérii,“ šokovala svojím milým správaním voči moderátorke, ktorú len nedávno zvozila pod čiernu zem. Išlo zo strany Fialovej iba o divadielko, alebo si medzičasom skutočne uvedomila, že jej nedávna reakcia voči Vinczeovej bola príliš útočná? Ich stretnutie si pozriete >>> TU <<<.

Fialová bola po konflikte k Vinczeovej nečakane milá
Aj Adelu zaskočilo pozitívne hodnotenie od herečky

Zdroj │ Foto: TV Markíza